top of page

Par mums

SIA “Priežavoti” ir Latvijā dibināts uzņēmums, kas veiksmīgi darbojas kokapstrādes jomā jau kopš 1999. gada. Sākot ar 2000.gadu un līdz pat šodienai, nodarbojamies ar kokmateriālu ražošanu un to eksportēšanu. Strādājot, pārsvarā kokmateriālus eksportējot uz ārvalstīm, esam izkopoši labākās prasmes kokmateriālu ražošanā. Attīstot ražošanas procesus un izvērtējot kokmateriālu nepieciešamību Latvijas tirgū, 2018. gadā izlēmām atvērt mūsu pirmo mazumtirdzniecības veikalu “Siguldas Kokmateriāli”, piedāvājot konkurētspējīgas cenas, izcilu materiālu kvalitāti un ātrus piegādes termiņus.

Mazumtirdzniecības veikalā “Siguldas Kokmateriāli” tiek piedāvāti dažāda veida sertificēti C24 un C16 kokmateriāli  - dažāda biezuma dēļi, brusas, latojums, grīdas, terases un apdares dēļi, kas ir pieejami žāvēti un ēvelēti. Papildus piedāvājam arī neēvelētus un nežāvētus dēļus, kā arī 2.šķiras materiālu, ko var izmantot kā palīgmateriālu un tam ir draudzīgāka cena. Uz vietas nodrošinām arī materiālu apstrādi ar antiseptiķi, virspusēji apstrādājot materiālu 4h, mērcējot zaļajā antiseptiķī. Ja nepieciešama dziļā impregnācija zem spiediena, materiāls tiek vests uz apstrādi pie mūsu sadarbības partneriem. Šobrīd veikalā uz vietas piedāvājam iegādāties arī OSB plāksnes būvniecībai, dažāda izmēra un veida skrūves, kā arī krāsas un eļļas kokmateriālu apstrādei. 

“Siguldas Kokmateriāli” sadarbojas gan ar juridiskām personām, gan privātpersonu. Sniedzam konsultācijas un veicam tāmēšanas darbus, lai piedāvātu vislabāko risinājumu kokmateriālu izvēlē. 

Seko mums TikTok

"Mums ir koks"

  • TikTok

Mūsu klients

"Mūsu apdare"

​Jānis par apdari

Uzbūvē savu sapņu mājiņu!

Mūsu sortimentā JAUNUMS - sienas apdares dēlis.

​Kāpēc mūsu sienas dēlis?

Izdevumu samazināšana: Ja esat apsvēris domu savas mājas pagalmā uzbūvēt noliktavas mājiņu, garāžu, darbnīcu, viesu mājiņu vai arī nojumi, kur patverties no lietus, saules vai vēja, tad celt saliekamo māju, izmaksas un uzturēšanas ziņā, ir izdevīgāk NEKĀ tradicionālas mājas celtniecībai.

Ātra un vienkārša celtniecība: Saliekamās mājās, kuras tiek būvētas no sienas dēļiem, nav nepieciešams izmantot daudz skrūvju stiprinājuma vietas. Saliekamajam dēlim pašam par sevi ir stiprinājuma vietas, kuras padara vienkāršu un ātru sienas salikšanu un nojaukšanu.

Mobilitāte: Sienas dēlis ir viegli saliekams un izjaucams. Ja tiek izmantotas stiprinājuma vietas tikai sienas malās, tad Jūs savu mājiņu varēsiet viegli pārvietot jebkurā brīdī uz jaunu vietu, ja nepieciešams.

Daudzfukcionalitāte: Vienu mājiņu laika gaidā var izmantot dažādiem mērķiem,
piemēram, kā noliktavu, darbnīcu, studiju vai pat kā viesu mājiņu vasarā.


Pielāgojams: Sienas dēli var viegli pielāgot, lai tas atbilstu konkrētajām vajadzībām, piemēram, pievienot logus, durvis, elektriskās pieslēguma vietas vai pat papildus telpas.


Videi draudzīgs materiāls: Izmantojot mūsu sienas dēli, Jūsu mājiņa būs izgatavota no videi draudzīgiem materiāliem, un, ja plānojat iebūvēt apsildi, tad mazāka izmēra mājiņas patērē mazāk enerģijas, lai sasildītu un atdzesētu.


Jauna biznesa ideja? Ja Jums ir īpašums ar lielu pagalmu un Jūs celtu ātri
būvējamās mājas, jūs varētu to izīrēt cilvēkiem vai veidot biroja telpas attālināti
strādājošiem. Tas var būt papildus ienākuma avots īpašumam.


Ļauj iztēlei brīvu domu lidojumu!

bottom of page