top of page

Kas jauns mūsu uzņēmumā
par un ap koku?

3AD06194-595F-463E-BD46-554E7CF31FB3.jpeg

SEKO MUMS TIKTOK

  • TikTok

MUMS IR KOKS

MŪSU KLIENTS

​MŪSU APDARE

VAIRĀK PAR APDARI

Uzbūvē savu
sapņu mājiņu!

Mūsu sortimentā jaunums - sienas apdares dēlis.

​Kāpēc mūsu sienas dēlis?

Izdevumu samazināšana: Ja esat apsvēris domu savas mājas pagalmā uzbūvēt noliktavas mājiņu, garāžu, darbnīcu, viesu mājiņu vai arī nojumi, kur patverties no lietus, saules vai vēja, tad celt saliekamo māju, izmaksas un uzturēšanas ziņā, ir izdevīgāk NEKĀ tradicionālas mājas celtniecībai.

Ātra un vienkārša celtniecība: Saliekamās mājās, kuras tiek būvētas no sienas dēļiem, nav nepieciešams izmantot daudz skrūvju stiprinājuma vietas. Saliekamajam dēlim pašam par sevi ir stiprinājuma vietas, kuras padara vienkāršu un ātru sienas salikšanu un nojaukšanu.

Mobilitāte: Sienas dēlis ir viegli saliekams un izjaucams. Ja tiek izmantotas stiprinājuma vietas tikai sienas malās, tad Jūs savu mājiņu varēsiet viegli pārvietot jebkurā brīdī uz jaunu vietu, ja nepieciešams.

Daudzfukcionalitāte: Vienu mājiņu laika gaidā var izmantot dažādiem mērķiem,
piemēram, kā noliktavu, darbnīcu, studiju vai pat kā viesu mājiņu vasarā.


Pielāgojams: Sienas dēli var viegli pielāgot, lai tas atbilstu konkrētajām vajadzībām, piemēram, pievienot logus, durvis, elektriskās pieslēguma vietas vai pat papildus telpas.


Videi draudzīgs materiāls: Izmantojot mūsu sienas dēli, Jūsu mājiņa būs izgatavota no videi draudzīgiem materiāliem, un, ja plānojat iebūvēt apsildi, tad mazāka izmēra mājiņas patērē mazāk enerģijas, lai sasildītu un atdzesētu.


Jauna biznesa ideja? Ja Jums ir īpašums ar lielu pagalmu un Jūs celtu ātri
būvējamās mājas, jūs varētu to izīrēt cilvēkiem vai veidot biroja telpas attālināti
strādājošiem. Tas var būt papildus ienākuma avots īpašumam.


Ļauj iztēlei brīvu domu lidojumu!

bottom of page