top of page

SAZINIES AR KĀDU NO MŪSU

​PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTIEM

janis k_menedžeris_siguldaskokmateriāli_

​Jānis K.

Epasts: 

janis.k@priezavoti.lv

Tālr.nr.: +371 2OO80099

_AF_1064-Edit copy.jpg

Jānis Ū.

Epasts:

janis.udris@priezavoti.lv

Tālr.nr.: +371 28447733

siguldas kokmateriali menedžeris kontakti - Ilmārs

Ilmārs

Epasts:

ilmars@priezavoti.lv

Tālr.nr.: +371 28440099

siguldas kokmateriali menedžeris kontakti - Armands

Armands

Epasts: 

armands@priezavoti.lv

Tālr.nr.: +371 26098473

siguldas kokmateriali menedžeris kontakti - Artūrs

Atvaļinājumā

Artūrs

Epasts: 

arturs@priezavoti.lv

Tālr.nr.: +371 27006648

​Vēlies saņemt cenu piedāvājumu?

Aizpildi pieprasījuma formu

un mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā

Kā Jūs uzzinājāt par mums?

Paldies, Tavs ziņojums ir nosūtīts!

Par mums

SIA “Priežavoti” ir Latvijā dibināts uzņēmums, kas veiksmīgi darbojas kokapstrādes jomā jau kopš 1999. gada. Sākot ar 2000.gadu un līdz pat šodienai, nodarbojamies ar kokmateriālu ražošanu un to eksportēšanu. Strādājot, pārsvarā kokmateriālus eksportējot uz ārvalstīm, esam izkopoši labākās prasmes kokmateriālu ražošanā. Attīstot ražošanas procesus un izvērtējot kokmateriālu nepieciešamību Latvijas tirgū, 2018. gadā izlēmām atvērt mūsu pirmo mazumtirdzniecības veikalu “Siguldas Kokmateriāli”, piedāvājot konkurētspējīgas cenas, izcilu materiālu kvalitāti un ātrus piegādes termiņus.

Mazumtirdzniecības veikalā “Siguldas Kokmateriāli” tiek piedāvāti dažāda veida sertificēti C24 un C16 kokmateriāli  - dažāda biezuma dēļi, brusas, latojums, grīdas, terases un apdares dēļi, kas ir pieejami žāvēti un ēvelēti. Papildus piedāvājam arī neēvelētus un nežāvētus dēļus, kā arī 2.šķiras materiālu, ko var izmantot kā palīgmateriālu un tam ir draudzīgāka cena. Uz vietas nodrošinām arī materiālu apstrādi ar antiseptiķi, virspusēji apstrādājot materiālu 4h, mērcējot zaļajā antiseptiķī. Ja nepieciešama dziļā impregnācija zem spiediena, materiāls tiek vests uz apstrādi pie mūsu sadarbības partneriem. Šobrīd veikalā uz vietas piedāvājam iegādāties arī OSB plāksnes būvniecībai, dažāda izmēra un veida skrūves, kā arī krāsas un eļļas kokmateriālu apstrādei. 

“Siguldas Kokmateriāli” sadarbojas gan ar juridiskām personām, gan privātpersonu. Sniedzam konsultācijas un veicam tāmēšanas darbus, lai piedāvātu vislabāko risinājumu kokmateriālu izvēlē. 

Rekvizīti

SIA Priežavoti

LV40003463887

Juridiskā adrese: Annas Sakses iela 18-2, Rīga

Veikala adrese: Pulkveža Brieža iela 113, Sigulda

  • Facebook
bottom of page