top of page

GRĪDAS DĒĻI

Grīdas dēļiem ir īpaši atlasīts materiāls, kas ir bez caurkritušiem zariem, AB šķiras kvalitātes. Grīdas dēļi ir žāvēti, ar 18% mitrumu. Grīdas dēļu materiāls tiek ražots no egles vai priedes zāģmateriāla. Lielākais pieejamais izmērs ir biezumā 41mm un platumā 235mm. 

  • Uzstādīšana un kopšana: Pirms uzstādīšanas ir svarīgi nodrošināt, ka pamats ir līdzens, sauss un stiprs, lai saglabātu grīdas dēļu ilgmūžību. Lai izvairītos no grīdas spraugu veidošanās, pirms uzklāšanas jāļauj materiālam nostāvēties sausā telpā 2 nedēļas.

  • Koksnes tips: Egles un priedes koksnes ir populāri materiāli grīdas dēļiem, un katrai koksnes sugai ir savas īpašības. Piemēram, egles koksne var būt sveķaināka, un tiek novērota mazāk zaraibnība, bet priede var piedāvāt dabiskāku izskatu un ir blīvāka pēc materiāla.

  • Biezums un platums: Mums ir pieejams liels izmēru diapazons, taču ir svarīgi izvēlēties biezumu un platumu, kas piemērots jūsu telpai un vajadzībām. Lielāks platums var piedāvāt modernu izskatu, bet biezāki dēļi var būt izturīgāki.

  1. Mitruma līmenis: Ar 18% mitrumu žāvēti grīdas dēļi ir sagatavoti vidē, kurā tie tiks uzstādīti. Lai saglabātu to formu un izskatu, ir svarīgi ievērot 2 nedēļu nostāvēšanos telpā, kurā tie tiks uzstādīti.

Ja jums ir konkrēti jautājumi vai ja jums ir nepieciešama papildu informācija par šiem grīdas dēļiem, lūdzu sazinieties ar mūsu menedžeriem.

* 5% no iegādātajiem grīdas dēļiem var neatbilst noteiktās šķiras kvalitātei un tās prasībām (iespējami mehāniski bojājumi, izkrituši zari, galu plaisas, trupe, kukaiņu bojājumi).

GRĪDAS DĒLIS 28mm

Virsma: gludi ēvelēta

Cena €/m² no: 

(juridiskām personām)

Standarta - 18,40

Virs 40m2 - 16,00

GRĪDAS DĒLIS 35mm

Virsma: gludi ēvelēta

Cena €/m² no: 

(juridiskām personām)

Standarta - 21,85

Virs 40m2 - 19,00

BIEZAIS GRĪDAS

DĒLIS 41mm

Virsma: gludi ēvelēta

Cena €/m² no: 

(juridiskām personām)

Standarta - 27,03

Virs 40m2 - 23,50

GRĪDAS DĒLIS

AR V KANTI

Virsma: gludi ēvelēta

Cena €/m² no: 

(juridiskām personām)

Standarta - 18,40

Virs 40m2 - 16,00

bottom of page