top of page

OSB PLĀKSNES

Biezums: 10/12/15/18/22 mm

Screenshot 2023-11-10 at 15.35.53.png

*Par preču pieejamību un cenu konsultēties ar pārdošanas speciālistu kontaktu sadaļā.

OSB plāksnes ir paredzēts plašam pielietojumam būvniecības projektos (piem., māju būvniecībai), visdažādākajiem remontdarbiem (piem., sienām, grīdām un jumtiem), kā arī kalpos kā dizaina elements interjerā.

Kādi ir OSB3 plusi?

  1. Izturība:   OSB skaidu plāksnes ir ar augstu slodzes nestspēju, mitrumizturību, elastību un skaņu absorbējošs materiāls, tāpēc tās ir populāras konstrukciju būvniecībā. Tas ir izturīgs pret kukaiņiem un kaitēkļiem.

  2. Ekonomiskums:   OSB plāksnes ir salīdzinoši lētākas ar citiem būvmateriāliem, piemēram, ar skaidu plāksnēm.

  3. Dizains:   OSB plāksnes arvien biežāk tiek izmantotas dekoratīviem nolūkiem, jo tās ir viegli pielāgojamas dažados izmēros un ar tiem ir viegli strādāt, tāpēc ideāli piemērotas arī dažādiem DIY projektiem.

  4. Videi draudzīgs:   OSB plāksnes tiek ražotas no šķirotām skaidām, sapresējot tās ar sintētisku līmi un vasku, un ir pārstrādājamas, tādējādi samazinot to ietekmi uz vidi. 

  5. Viegla uzstādīšana:   OSB plāksnes ir viegli uzstādāmas un piestiprināmas, tāpēc tās ir ērti izmantot gan dažādos būvniecības, gan dizaina projektos.

Tādējādi OSB plātnes ir izturīgs, ekonomisks, dizainisks, videi draudzīgs un viegli uzstādāms būvmateriāls.

Lai noteiktu precīzu nepieciešamo plākšņu skaitu, ir jāņem vērā dažādi faktori - plākšņu izmērs, biezums un projekta lielums.

OSB aizvietotājs 

Spundētie dēļi 2.šķira

INSTAGRAM &MAJASLAPA siguldaskokmateriali (7).jpg

Biezums: 18/22 mm

Screenshot 2023-11-10 at 15.41.49.png

Spundētajiem dēļiem ir pieejami dažādi garumi.

*Par preču pieejamību un cenu konsultēties ar pārdošanas speciālistu kontaktu sadaļā.

OSB aizvietotājs ir spundēto dēļu salikums, kas paredzēts plašam pielietojumam gan būvniecībā, gan Visdažādākajie remontdarbiem (piem., sienām, grīdām un jumtiem)

2. šķiras materiāls ir ar zariem, mēdz būt plaisas.

bottom of page