top of page

KOKMATERIĀLU

APSTRĀDES VEIDI

BŪVĒ AR KVALITĀTI! Mēs piedāvājam daudz dažadus apstrādes veidus gan karkasa materiāliem, gan mūsu apdares, grīdas un terases dēļiem, kas palīdzēs Jums būvēt ātrāk, kvalitatīvāk un padarīs Jūsu materiālu izturīgāku un ilgnoturīgāku pret apkārtējās vides ietekmi.

MĒRCĒŠANA PRET SĒNĪTI

(ar BOCHEMIT QB Profi)

Cena pa kādu veicam mērcēšanu pret sēnītes izplatību kokmateriālā:

20 eur/m3

​Mēs piedāvājam apstrādāt kokmateriālus, izmantojot Bochemit QB Profi, kas sniedz aizsardzībupret sēnīti.

Priekšrocības apstrādājot vai iegādājoties jau apstrādātus kokmateriālus ar līdzekli pret sēnīti:
1. Koksnes konservēšana: ķīmiskās vielas palīdz saglabāt koksni, pasargājot to no puves un sēnīšu bojājumiem.
2. Paaugstina izturību: apstrādātā koksne kļūst izturīgāka, nodrošinot lielāku izturību pret vides elementiem un samazinot bojāšanās risku.
3. Uzlabots izskats: koksne, kas apstrādāta ar pretsēnīšu ķimikālijām, saglabā pievilcību ilgāk, saglabājot savu dabisko izskatu un krāsu.
4. Paaugstināta drošība: apstrādāta koksne ir drošāka lietošanai, jo ir mazāka iespēja, ka tā saplīst vai sabojāties sēnīšu invāzijas dēļ.

5. Izmaksu ietaupījumi: Sēnīšu bojājumu novēršana ilgtermiņā var ietaupīt naudu, samazinot vajadzību pēc dārgiem remontdarbiem vai nomaiņas.

IMPREGNĒŠANA ZEM SPIEDIENA 

(ar Tanalite E)

Mēs piedāvājam impregnēšanas pakalpojums – konservanta Tanalith® E vannā zem spiediena.

Cena pa kādu veicam impregnēšanu:

 • Zaļš 

 • Brūns 

Mēs piedāvājam koksnes impregnēšanu. Tas ir process, kurā koksne tiek ievietota autoklāva mucā un ar spiediena palīdzību nonākot koksnē, Tanalith® E sastāvdaļas  (konservanti - vara, bora savienojumi) savienojas ar tās struktūru un nav viegli atdalāmas, tādā veidā ievērojami pagarinot koksnes izmantošanas laiku, materiāla izturību un izturību pret pūšanu un kukaiņiem. Veicam impregnēšanu priedes un egles kokmateriāliem, taču kopumā to var veikt gan skujkoku materiāliem, gan cietkoksnes materiāliem, un tā ir īpaši noderīga celtniecībai iekštelpās un ārpus telpām, ārā apstākļos un kontaktā ar zemi bez papildus aizsardzības. Tas ir ideāli piemērots celtniecībai, apšuvumam, terasēm, sētām, rotaļu laukumiem, dārza un atpūtas mēbelēm. To var izmantot dažādos lauksaimniecības un dārzkopības lietojumos, piemēram, augļu koku mietos, apiņu stabos, vīnogulāju stabos un zemes dārzeņu dobēs.

UGUNS APSTRĀDE

(ar RP WOOD Fire Stop)

RP Wood Fire Stop tiek lietots kā grūti uzliesmojošu ugunsaizsardzības pārklājumu kokmateriāliem. Tas ir paredzēts koksnes aizsardzībai, kas nav pakļauta tiešai klimata ietekmei (zem jumta konstrukcijām), ēku interjeros iebūvētas koksnes (jumta konstrukciju, siju, melno grīdu u.c.) profilaktiskai aizsardzībai, būvniecības kokmateriāliem, kokmateriālu konstrukciju detaļām, aizsardzībai no trupes sēnēm, pelējumu un kukaiņiem. Tos var izmantot arī dekoratīviem koka priekšmetiem, lai nodrošinātu papildu ugunsdrošību mājās vai darba vietā. Uguns apstrāde kokmateriālam nozīmē, ka tas ir apstrādāts ar Bochemit Antiflash, kas paredzēta, lai palēninātu vai novērstu uguns izplatīšanos. Šāda veida pārklājumi parasti ir izgatavoti no ugunsdrošām ķimikālijām, piemēram, amonija polifosfāta, kas, pakļaujoties karstumam, izdala gāzi. Šī gāze palīdz atdzesēt koksni un izveidot aizsargbarjeru, kas palēnina vai novērš uguns izplatīšanos.Ugunsdrošu koka pārklājumu izmantošanai ir vairāki pozitīvi aspekti:1. Paaugstināta drošība: Ugunsizturīgi pārklājumi palīdz palēnināt vai novērst uguns izplatīšanos, kas var nodrošināt papildu laiku iemītniekiem evakuēties un ugunsdzēsējiem reaģēt.2. Uzlabota ugunsizturība: pareizi uzklājot, ugunsizturīgi pārklājumi var nodrošināt augstāku ugunsizturības līmeni salīdzinājumā ar nepārklātu koksni. Tas var palīdzēt samazināt ugunsgrēka bojājumu risku un līdz minimumam samazināt bojājumu apmēru, ja izceļas ugunsgrēks.3. Viegli uzklājams: Ugunsdrošus pārklājumus parasti ir viegli uzklāt, un tos var veikt kā daļu no regulāras koka virsmu apkopes.4. Rentabli: Ugunsizturīgi pārklājumi ir rentabls veids, kā palielināt koksnes ugunsizturību salīdzinājumā ar citiem ugunsdrošības pasākumiem, piemēram, ugunsdrošības materiāliem vai ugunsizturīgiem sienu mezgliem.5. Estētiski pievilcīgs: Ugunsdrošus pārklājumus var atrast dažādās krāsās un apdarē, kas ļauj kokam saglabāt savu dabisko izskatu, vienlaikus nodrošinot papildu ugunsaizsardzību. Ir svarīgi atzīmēt, ka, lai gan ugunsdrošie pārklājumi sniedz daudzas priekšrocības, taču tie negarantē, ka koksne neaizdegsies. Lai iegūtu labākos rezultātus, ir svarīgi izmantot ugunsdrošus pārklājumus kopā ar citiem ugunsdrošības pasākumiem, piemēram, citiem ugunsdrošības materiāliem un risinājumiem.

RŪPNIECISKĀ KRĀSOŠANA

Sadarbības ietvaros saviem klieniem piedāvājam ātru, ērtu risinājumu - plaša klāsta rūpniecisko krāsošanu kokam.

Krāsošana tiek pieņemta materiāla pasūtījumiem virs 100m2:

 • Caurspīdīgā krāsa - 5,50 eur /m2 

 • Nosedzoša krāsa - 5,50 eur /m2

**Dēļu krāsošanas cenā iekļaujas gruntēšana un 3 slāņos veikta krāsošana.

Rūpnieciski apstrādātu kokmateriālu priekšrocība ir precīza un nemainīga kvalitāte, kas garantē viendabīgu koksni aizsargājošu pārklājumu. Tā mērķis ir kvalitatīvs un tehnoloģiski pareizs kokmateriālu apstrādes process.

 • Kvalitāte: krāsojot ar iekārtu ir iespējams iegūt vienmērīgāku un kvalitatīvāku krāsojumu, jo iekārta visa dēļa garumā krāsu noklāj vienmērīgi

 • Ātrums: ar iekārtas palīdzību īsā laikā var nokrāsot lielu dēļu apjomu.

 • Izmaksas: izvērtējot visus resursus un izmaksas, mēs ticam, ka rūpniecisko dēļu krāsošana klientam ir izdevīgāka, jo nav nepieciešams papildus darba spēks un tiek ietaupīts laika resurss.

 • Krāsošanas vide: krāsošana notiek iekštelpās, līdz ar to varam nodrošināt piemērotu vidi dēļu krāsošanai jebkurā gadalaikā un jebkādos laikapstākļos

BIRSTĒŠANA

Izmaksas par veicināšanu:

 • 3,50 eur/m2

Mēs piedāvājām kokmateriālu vecināšanu sadarbībā ar mūsu sadarbības partneri. Sausā birstēšana ir koka virsējā slāņa mīkstās šķiedras izņemšanas ar birstes ķemmēšanas metodi, kā rezultātā veidojas antīka dēļa izskats.Interjerā koka vecināšana ir aktuāla un moderna tendence. Iekļaujot birstētu koku kā akcenta sienu, tas kalpos kā mūsdienīgs elements un radīs arī mājīgu sajūtu telpā. Šo pakalpojumu var izmantot sienu apdarei, grīdas dēļu apstrādei, mēbeļu ražošanai, kā arī lielo siju un kolonnu novecošanai.

DEDZINĀŠANA

Sadarbības ietvaros saviem klieniem piedāvājam

dedzinātus apdares dēļus, kas pievieno interjeram, eksterjeram maģisku un unikālu izskatu. Izmantojot koksnes dedzināšanas metodi, kokmateriāls sākumā tiek apstrādāts ar tā dedzināšanu, pēc tam tas tiek atdzesēts un tad rūpīgi notīts un pārklāts ar dabīgu eļļu.

Apdares dēļi tiek dedzināti augstā temperatūrā, kas ievērojami pārsniedz parasto liesmu, izmantojot profesionālo tehniku un unikālas zināšanas un prasmes. Ir nepieciešams izvēlēties pareizu koksni, lai iegūtu labāko rezultātu, kas ir būtiskākais visā procesā. Apstrādājot apdares dēļus ar dedzināšanas metodi lielākoties tam nolūkam tiek izmantoti skujkoki, kā arī mēs piedāvājam gan egles, gan priedes dedzinātu apdares materiālu.

Svarīgi ir aplūkot kādi ir ieguvumi no dedzināta kokmateriāla:

 • Viens no ieguvumiem ir tas, ka dedzināšanas metode piešķir papildu izturību, cietību un estētiku. Dedzināšanas procesa radītās ilgmūžības dēļ šāda veida kokmateriāli ir viena no labākajām izvēlēm āra fasādes elementiem.

 • Ja Jūs esat unikālas interjera, eksterjera idejas risinājumu ieviešanas procesā, tad mēs jums varam piedāvāt dedzinātu apdares materiālu, kas radīs estētisku, greznu, elegantu izskatu, gan arī izturīgu un ilgmūžīgu apdares dēļu noturību.

Mēs piedāvājam dažāda garuma un izmēru dedzināta koka apdares dēļus, tāpēc ikviens klients atradīs to, kas vislabāk atbilst viņa nepieciešamībai.

Ja Jūs vēlaties uzzināt, kāda ir dedzinātu apdares dēļu cena, sazinieties ar mums, pa tālruni vai aizpildot formu caur mājaslapu, tādējādi mēs spēsim sniegt precīzu aprēķinu kādas būs izmaksas.

Renovating_edited.jpg

*Par preču pieejamību un cenu konsultēties ar pārdevēju.

bottom of page